Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rally Příbram 2011 (23.9.2011 - 24.9.2011)

19. 9. 2011

Ač se to zdá neuvěřitelné, je před námi skutečně poslední podnik. Příbramská Rally, která je už mnoho let zařazena v kalendáří MMČR na konci, se bude konat letos o víkendu 23. - 24.9.2011. Organizátoři slibují pestré startovní pole, jak posádek bojujících o poslední body do šampionátu MMČR, ale také velká řada posádek s historickými vozy. Organizátoři také Rally Příbram zařadili letos i do poháru K4, jako jedna z mála dvoudenních soutěží v tomto poháru. V ponodělí 26.9.2011 Vás budeme informovat jak vše dopadlo, potom bude vydán článek za celou sezonu, kde budou popsané všechny soutěže MMČR 2011. Tanto článek by měl být vydán okolo 3.10.2011. A teď zpět do Příbrami.

Středočeská soutěž, která zaujímá poslední místo kalendáře Mediasport.cz Mezinárodního mistrovství České republiky v rally, má již definitivně schválenou trať a pořadatelé dolaďují poslední změny v přípravě servisní zóny. Na ředitelství soutěže se rovněž už scházejí první přihlášky, zejména od jezdců z K4 poháru, který má pro účastníky 33. Rally Příbram jen omezenou kapacitu 35 soutěžících. 

"Zájem závodníků z poháru nás mile překvapil a je vidět, že jsme se dali zařazením K4 poháru na dobrou cestu. Mezi závodníky je mnoho posádek, které se chtějí v rámci poháru svézt na dvoudenní soutěži, a Příbram jim dá tuhle příležitost. Očekáváme také kvalitní pole mezi historiky, protože by se u nás mohlo rozhodovat o titulech. Mezi špičkovými posádkami také čekáme všechny adepty v boji o titul, protože šance, že by se o absolutním mistrovi ČR v rally rozhodlo na Barum rally, je spíše teoretická. Už teď také evidujeme zájem některých jezdců startovat v Příbrami se silnějším vozem, než se kterým je vídáme pravidelně v MMČR. Chtějí tak využít šance si auto před další sezonou otestovat," prozrazuje ředitel Rally Příbram Tomáš Fiala. 

Návštěvníci z řad diváků mají stále možnost objednávat si VIP balíčky, které jim kromě volného vstupu na závody zajistí i příjemnější pobyt na rally včetně občerstvení v cateringovém stanu zdarma.

Podrobnosti naleznete v sekci Rally ČR.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář